Kontakt


Od czasu, kiedy ukończyłem kurs nauczycielski Jogi Kundalini, czyli od 2008 roku, moje życie nabrało tempa i intensywności. Tranzytujący Jowisz zaczął przeganiać mnie po świecie. Spędziłem trzy lata na Ukrainie i tam prowadziłem regularne zajęcia i warsztaty Jogi Kundalini. Obecnie mieszkam w Warszawie, dalej jednak większość czasu podróżuję i zwykle jestem gościem w swoim domu. Dla osoby z silnym Jowiszem w horoskopie życie to podróż - nie tylko w przenośni, ale także dosłownie. Kiedyś, na pewnym astrologicznym portalu napisałem takie oto motto, które jest ciągle aktualne w moim życiu:

Bo nie wolno nam się nigdzie zatrzymywać. Droga nie ma końca. Typowy błąd polega na myśleniu, że dana rzeczywistość, to TA rzeczywistość. Trzeba zawsze być przygotowanym na to, żeby opuścić daną rzeczywistość dla większej.

Jeśli masz pytania do mnie, albo chcesz umówić się na indywidualną sesję jogi lub konsultację astrologiczną, to wyślij mi wiadomość przy pomocy zamieszczonego na tej stronie formularza.

Jeżeli masz ochotę, to po prostu do mnie zadzwoń: +48 535 20 21 28.

Jeśli chcesz dostawać aktualne informacje o moich warsztatach zapisz się do Newslettera. Informacje o prowadzonych przeze mnie warsztatach i zajęciach znajdziesz także w Aktualnościach.

Zapraszam również na mojego bloga Astrologus.pl.

Napisz wiadomość:

(Wypełnij wszystkie pola formularza.)

Imię i nazwisko:

E-mail:

Wiadomość:Astrologus.pl